Przewozy autokarowe Pomorskie

Naszą ofertę przewozów autokarowych kierujemy do biur podróży, a także organizatorów wszelkiego rodzaju imprez, wyjazdów szkolnych, delegacji firmowych, grup zorganizowanych oraz osób prywatnych. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę przewozową zarówno na terenie Polski jak i całej Europy. W zależności od ilości osób jaką liczy grupa oraz Państwa oczekiwań możemy zapewnić autokary o zróżnicowanej ilości miejsc dla pasażerów. Nasza flota, dzięki której świadczymy usługę przewozów autokarowych, m.in. w Pomorskim, Zachodnio-Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim czy Warmińsko-Mazurskim składa się z wielu luksusowych i przeznaczonych dla takich usług pojazdów. W zależności od ilości osób jaką liczy grupa oraz Państwa oczekiwań możemy zapewnić autokary o zróżnicowanej ilości miejsc dla pasażerów.

Setra 416 HDH

Rok produkcji: 2010 Liczba miejsc: 55+2 EURO 5 Autokar jest wyposażony w odbiornik TV, DVD, radio, mikrofon, klimatyzacja, ogrzewanie, komfortowe, rozkładane i rozsuwane fotele, toaleta, ekspres do kawy, barek z gorącą wodą, lodówkę, a także 2 monitory.

Autokar Man Lion's Star TURSPED Olsztyn

Man Lion’s Star

Rok produkcji: 2005 Liczba miejsc: 48+2 EURO 4 Opisywany autokar został wyposażony telewizor, odtwarzacz DVD, odbiornik radiowy, mikrofon, dzięki któremu kontaktujemy się z uczestnikami wycieczki, klimatyzację, ogrzewanie, komfortowe oraz rozkładane i rozsuwane fotele, toaletę, ekspres do kawy, barek z wrzątkiem, lodówkę, a także 2 monitory

Man Lion’s Coach

Rok produkcji: 2012 Liczba miejsc: 58+2 EURO 5 Autokar wyposażony został w TV, DVD, radio, mikrofon, klimatyzacja, ogrzewanie, komfortowe, rozkładane i rozsuwane fotele, toaleta, ekspres do kawy, barek z gorącą wodą, lodówka, 2 monitory

Neoplan

Rok produkcji: 2008 Liczba miejsc: 56+2 EURO 4 Przedstawiany autokar został wyposażony w telewizor z odtwarzaczem DVD, odbiornik radiowy wraz z mikrofonem wycieczkowym. Dodatkowo jest wyposażony w klimatyzację i ogrzewanie. Komfort zapewniają rozkładane i rozsuwane fotele, a także toaleta, ekspres do kawy oraz barek, w którym znajdą Państwo wrzątek. W autokarze znajduje się również lodówka oraz dwa monitory.